Przedstawienia

Skład grupy:

 1. Sylwia Baczyńska
 2. Katarzyna Matusiak
 3. Edyta Kilian
 4. Marcin Olszański
 5. Aneta Perwejnis
 6. Mateusz Rusin
 7. Agnieszka Wisz

Prowadzący – Grzegorz Stawiak

Zajęcia odbywają się w piątki, w godz. 18:00 – 22:00 w sali 3A

Uwaga! Chętnych do udziału w warsztatach zapraszamy o zgłaszanie się do Biura Współpracy z Publicznością – tel. 074 664 96 95

Komentarze widzów:

 • Hej, bardzo chciałabym uczestniczyć w tych warsztatach… musi być świetnie… widziałam „Tlen” i „Gałązkę Jaśminu” i jestem pełna podziwu!
  Wie ktoś ile jest miejsc na te warsztaty?
  I może ktoś z obsady się wypowie, trudno się dostać?

 • ilość miejsc jest nieograniczona no i nie ma żadnych egzaminów:p
  i z tego co wiem w jakos na dniach utworzyła się właśnie początkująca grupa także najlepiej skontaktuj się z Biurem Współpracy z publicznością jak najszybciej a oni Cię poinformują co i jak.
  Na warsztatach jest świetnie tylko czasem to ciężka praca :]

 • ’Praca’ to właściwe słowo… Dobrze, żeby pamiętali o tym wszyscy, chcący przystąpić do działań związanych z teatrem. Dostać się nie będzie zapewne trudno, jako że grupa dopiero zaczyna swoją egzystencję, a Grzegorz na tym etapie zawsze mile widzi osoby chętne do współpracy. Pamiętajcie tylko, ludzie, musicie_naprawdę_wiedzieć, że tego chcecie!

 • No to się trochę wyjaśniło. Kolejne spotkanie (drugie) w piątek 18 maja o godz. 17.00 w …. (?) Pewnie sala 3A.

 • Ja mam takie pytanko: czy można się jeszcze przyłączyć do tejże „początkującej” grupy? Kocham teatr i również chciałabym wziąć udział w tych warsztatach. Kwestia tego czy są jeszcze miejsca?

 • Teatr mój widziałem ogromny… I przez najbliższe 9 miesięcy nie będę go oglądał. Niewiele to czasu, ale może wydawać się wiecznością.
  Wiem, że będzie tego mi brakowało. Przychodziłem do teatru, nie dla rozrywki, ale żeby oddać coś z siebie. Teatr dużo wymaga od tych, który chcą być jego częścią. Nie można od niego oczekiwać nagród, bowiem to nie na materialnym gruncie świat ten funkcjonuje. I choć dajemy z siebie wszystko, wyrzucamy kolejne cząstki tego co w nas drzemie (wydaje nam się, że nie otrzymujemy nic w zamian), a teatr daje nam, w te puste miejsca coś nowego, lepszego… Tzreba tylko być na to gotowym.
  Ja czuję w sobie to, co otrzymałem od wałbrzyskiej Melpomeny i boję się, że ktoś zechce mi to odebrać…
  Ale wrócę i wierzę głeboko, że zastanę wszystko w tym samym miejscu… Większe… Bardziej promieniujące tą teatralną Magią.
  Nie mówię 'Żegnajcie’. Mówię: 'Do zobaczenia’.

 • nie powiem ” BĘDZIE nam Ciebie brakowało” powiem wracaj jak najszybciej i czekamy na Ciebie…bo jesteś cząstką grupy, która może istnieć tylko dzięki ludziom. Między innymi dzięki Tobie. :) POZDRAWIAM

 • Pytanie małe mam. Czy w wakacje warsztaty również sie odbywają, czy muszę czekać do września…

 • Również chciałbym zapisać sie na warsztaty i mam podobne pytanie co moja poprzednik (aaaa).Czy warsztaty odbywają się w wakacje czy trzeba czekać do września czekam na jak najszybsza odpowiedź.Pozdrawiam serdecznie

 • W wakacje teatr jest zamnknięty, jest przerwa i nie ma nic. wydaje mi się że wszystko zacznie się we wrześniu dopiero.
  serdecznie pozdrawiam,

 • Niestety, w wakacje nie odbywają się warsztaty. Pierwsze spotkanie 3 września, prawdopodobnie o godz 16, ale lepiej sprawdzić dwoniąc do Biura Współpracy z Publicznością. Zapraszamy.

 • Witam serdecznie ;)
  Od dwoch miesiecy pracuje w cottbuskim teatrze(Niemcy)i niebawem koncze prace i kontynuuje studia w Walbrzychu.
  Chcialabym dalej brac czynny udzial w teatrze i w zwiazku z tym mam pytanie czy mozna sie przylaczyc w pazdzierniku, czy to juz bedzie za pozno?

 • Ja również mam podobne pytanie? Czy można przyłączyć się do grupy początkującej dopiero teraz? Z tego co wiem rozpoczęła ona swoją działalność w okolicach maja?
  Można?

  pozdrawiam.

 • Chyba będzie trochę za późno, ale…

 • Czy do grupy teatralnej mozna sie przyłaczyc w polowiepazdziernika czy nie bedzie za pozno? Barzdo zalezy mi na tym.Czekam na odp pozdrawiam

 • Aneta Perwejnis jest najlepsza! Teraz zdumiewa widzów w światowej sławy teatrze jakim jest życie, podziwiam tą dziewczyne i wiem, że jest najlepsza. Do tego biorąc pod uwagę jej urodę jest poprostu przepiękna i zjawiskowa!

 • szkoda tylko że nie ma zdjęć z pierwszego składu Czarnej Sali…

Dodaj swój komentarz:
IMIĘ
E-MAIL

Z powodu ochrony przed spamem Twój komentarz zostanie wyświetlony po akceptacji przez administratora strony.