Szanowni Widzowie, z przykrością zawiadamiamy, że z niezależnych od Teatru przyczyn technicznych termin premiery spektaklu ZNIKAJĄCE SZKOŁY w reż. Pawła Świątka ulega zmianie.
Premiera spektaklu odbędzie się 6 września, o godz. 19.00 na Scenie Kameralnej. Kolejne pokazy będą miały miejsce 7, 8 i 10 września 2013 roku.
Uprzejmie przepraszamy za wszelkie niedogodności związane ze zmianą terminu premiery.

Komentarze widzów:

  • Witam Was Szanowna Dyrekcjo, sympatyczni pracownicy teatru i widzowie! Ja się bardzo cieszę z tego powodu! Za dużo premier na zakończenie sezonu a co nagle to po diable? Mam tylko nadzieje, że Pan Młody reżyser Paweł Świątek pokaże Nam (w końcu) długi spektakl? Co najmniej 3 godzinny (bez przerwy)! Bo Mitologie (70 min.) i Dżumę (50 min.), które wystawił w teatrach z I Ligii, mnie nie wystarczają, są z krótkie! Człowiek nie zdąży się nasycić! Ledwo co przyjdzie a już musi wyjść. I zostaje sam, z tym co zobaczył (tzn ja, taki szurnięty analityk) i nie wie co z tym zrobić? Myślałem więcej i nadal myślę niż trwał spektakl. Ale za to bardzo nowatorsko i oryginalnie! Chyba wolę Teatr Kobiet m.in. „Zmierz bogów”, „Bracia i siostry” w reż. Mai Kleczewskiej, (uzależniony) od Pań Monik: Pęcikiewicz i Strzępki oraz mojej ulubionej Agnieszki Olsten! Życzę Panu Pawłowi samych sukcesów! Z poważaniem i pozdrowieniami. ZDzJ