Uwaga! Na specjalne życzenie widzów od października w niedziele grać będziemy o godz. 17.00! Na dobry początek „Obywatel K.” w reż. Piotra Ratajczaka.
Zapraszamy 4 października, godz. 17.00. Jak Wam się podoba?
(To rozwiązanie testowe, prosimy o komentarze).

Komentarze widzów:

  • Witam Państwa w nowym sezonie z ciekawym hasłem! Kowbojowi i Szaniawskiemu życzę w 52 już sezonie samych nagród i zaproszeń z całego świata! Niech i Wy będziecie sławni, a nie tylko złoty pociąg z Breslau!
    Dla mnie i pewnie wielu innych teatromanów spoza Waldenburga to wspaniała wiadomość!
    W końcu będzie można zobaczyć te znakomite spektakle o normalnej porze dnia, i bez zmartwienia, że zbyt szybko zejdą z afisza! Bo przecież teatry repertuarowe w Polsce to wielka fikcja! Pamiętajmy, że ciągle trwa jubileusz 250-lecia Teatru Publicznego! Miejmy nadzieję, że to początek nowego DOBREGO w tych instytucjach kultury! A mieszkańców Waldenburga proszę o wyrozumiałość i szansę dla NAS! Niech tej jeden dzień w tygodniu będzie normalny: dla rodziny i dla sztuki, a nie dla galerii handlowych! I tęsknię za Andreasem Pilgrimem! Zaprośmy go! Może napisze ciekawą sztukę o mitycznym złotym pociągu? I może w końcu PKP „Pindolino” uruchomi połączenie Wrocławia z Dreznem, to pewnie przyjedzie? W końcu! Z serdecznością i sympatią dla Was i Widzów!
    Ps. Pozdrawiam Pana Dyrektora Sebastiana Majewskiego! Może czyta komentarze?

  • Jako niezmotoryzowany mieszkaniec Wrocławia bardzo się cieszę, że wałbrzyski teatr zamierza grać w niedziele o 17:00. Może dzięki temu uda mi się bywać w Szaniawskim częściej niż do tej pory. Gorąco pozdrawiam i wszystkiego najlepszego w nowym sezonie! :-)

Dodaj swój komentarz:
IMIĘ
E-MAIL

Z powodu ochrony przed spamem Twój komentarz zostanie wyświetlony po akceptacji przez administratora strony.