Teatr z Brave Kids 2014 w Wałbrzychu

Brave Kids to edukacyjny program dla dzieci. Jego misją jest spotkanie artystycznych zespołów dziecięcych z róĹźnych stron świata, dla których praktykowanie sztuki jest formą pracy nad swoją sytuacją społeczną. Dzieci pochodzą ze środowisk ubogich oraz z miejsc dotkniętych klęskami Ĺźywiołowymi i konfliktami społeczno-politycznymi, a takĹźe państw wysoko rozwiniętych, które borykają się z problemami i chorobami cywilizacyjnymi takimi jak konsumpcjonizm, depresja czy samotność. W tym roku dzieci Brave Kids przyjadą takĹźe do Wałbrzycha!!! Będą miały zorganizowane warsztaty wg idei „dzieci uczą dzieci”. Teatr równieĹź ugości odwaĹźne dzieciaki i ich liderów, niektóre z wydarzeń odbędą się w Teatrze i w Amfiteatrze.
więcej…

Zaproszone zostały grupy posługujące się róĹźnymi językami, reprezentujące róĹźne kultury, religie, przekonania i umiejętności artystyczne.
Organizatorzy Brave Kids 2014 Wałbrzych – Fundacja im. ElĹźbiety Marii Urbańskiej planuje:

  • bezpłatne przedstawienia i warsztaty prowadzone są przez doświadczony zespół artystów i pedagogów organizowane będą w wałbrzyskim Teatrze Lalki i Aktora
  • spotkania liderów dziecięcych – Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu
  • Parada Brave Kids – zakończenie w Amfiteatrze na placu Teatralnym
  • Piknik Rodzinny
  • Spektakl Finalowy Brave Kids – Amfiteatr na placu Teatralnym

Dodatkowym, waĹźnym elementem Brave Kids jest animacja lokalnego środowiska poprzez czynne włączenie mieszkańców miasta do udziału w tym wydarzeniu. Dzieci i charyzmatyczni liderzy goszczeni są u polskich rodzin – wolontariuszy, którzy z jednej strony dają schronienie, rodzinne ciepło i opiekę, a z drugiej dostają moĹźliwość praktycznego obcowania z przedstawicielem innej kultury.

Zgłoszenia wolontariatu rodzin i miejsc noclegowych:
Magdalena Sawicka – Fundacja „EMU” (Organizator Brave Kids 2014 Wałbrzych)
tel.: +48 881 459 551, emu.fundacja@gmail.com

Zgłoszenia wolontariuszy pod e-mail: emu.fundacja@gmail.com

Więcej informacji o Brave Kids pojawi się wiosną 2014r. na: www.bravekids.eu oraz www.facebook.com/BraveKids


informacje Brave Kids – Wałbrzych 2014(.pdf)

Ostatnio skomentowane:


    Fatal error: Call to undefined function bwp_get_recent_comments() in /home/users/teatr/public_html/wp-content/themes/teatr/niu-sidebar.php on line 142